Grupa Słoneczka

NAUCZYCIELKI: Kinga Jagielska i Karolina Defratyka

POMOCE NAUCZYCIELA: Danuta Kasprzyk

DZIECI:

Dziewczynki: Antosia, Ula, Asia, Amelka, Zuzia, Julitka, Pola, Julia, Marysia, Natalia, Łucja, Agatka, Alicja, Lenka, Ola, Dagmarka, Kasia

Chłopcy: Maksiu, Samuel, Kordian, Sebastian, Antoś, Oliwier, Pawełek, Oskar, Szymon, Dawid

Informacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice

Informujemy, że od marca br., w drugim tygodniu każdego miesiąca nauczyciele będą pełnić dyżur:

·         Poniedziałek grupa Słoneczka godz. 16:00 – 16:15

·         Wtorek grupa Cudaczki godz. 16:00– 16:15

·         Wtorek grupa Gwiazdeczki godz. 17:00 – 17:15

·         Środa grupa Uśmieszki godz. 16:00– 16:15

·         Czwartek grupa Promyczki godz. 16:00– 16:15

Ważne wydarzenia z życia grupy

Cała Polska czyta dzieciom

27 maja 2015 naszą grupę odwiedziła mama Lenki, która przeczytała dzieciom wiersze Jana Brzechwy.

Mama Lenki sprawiła dzieciom miłą niespodziankę przynosząc słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas!!!

Witamy zajączka.

Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom - to tytuł ogólnopolskiej kampanii. Dziś 17 marca w ramach akcji gościła u nas mama Agatki, która przeczytała dzieciom dwa opowiadania o Śwince Peppie. Razem z mamą przyszła do nas świnka Peppa, która wspólnie z dziećmi wysłuchała opowiadań.

Serdecznie dziękujemy mamie Agatki za przybycie do naszego przedszkola.

Wiosna - sadzimy

Dużymi krokami zbliża się wiosna. Dzieci uczą się jak sadzić i pielęgnować rośliny. Oto nasza hodowla - fasolka i szczypiorek.

Dzień kobiet

10 marca dzieci wystąpiły dla pań emerytek z okazji Dnia Kobiet. Zatańczyły taniec do piosenki z bajki Scooby Doo. Więcej zdjęć w zakładce aktualności.

Pierwszy Bal karnawałowy Słoneczek 1

I tak oto Słoneczka doczekały się pierwszego baliku w przedszkolu. Pięknie poprzebierani w radosnych nastrojach przetańczyli cały bal.

Oto kilka zdjęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii głównej.

Pierwszy Bal karnawałowy Słoneczek 2

\"Idzie do nas Gwiazdor...\"

W oczekiwaniu na Gwiazdorka

--Wprowadź nowe wydarzenie--

Spotkanie przy opłatku

Było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i wspaniała uczta.

Miły gość

W zeszłym tygodniu do naszego przedszkola zawitał bardzo sympatyczny gość. Dzieci przyjęły go bardzo serdecznie.

KONCERT MIKOŁAJKOWY

4 grudnia, nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny Trio Instrumentów Dętych.

Bajkoland - PODZIĘKOWANIE

Serdecznie Dziękujemy

firmie Euro-Trans panu Franciszkowi Brychcemu za zasponsorowanie dzieciom przejazdu autokarem do Bajkolandu.

Bajkoland cz.1

Z okazji Mikołajek 5 grudnia wybraliśmy się do Bajkolandu. Było wspaniale, oto jak się bawiliśmy.

Bajkoland cz.2

Dzień pluszowego misia

W środę 26 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Do przedszkola przyszliśmy z ulubionymi misiami i wraz z nimi wspaniale się bawiliśmy.

Na ścianie pani wyświetliła nam za pomocą rzutnika prezentację o misiach. Odgadywaliśmy piosenki z bajek oraz misiowe postacie. Bawiliśmy się w zabawę Stary niedźwiedź, tańczyliśmy do piosenek o misiach, a także zrobiliśmy misiom karuzelę z chusty animacyjnej.

Poznaliśmy wiersz Czesława Janczarskiego Naprawimy misia i wspólnie próbowaliśmy naprawić przygotowaną przez panią sylwetę misia.

Dzień pluszowego misia - nasze prace

Na zakończenie zajęć pomalowaliśmy farbami Kubusia Puchatka. Oto jak pracowaliśmy ;)

Teatrzyk Złoty Promyczek

W środę 12 listopada, Słoneczka obejrzały przedstawienie teatralne pt:. Złoty Promyczek. Zdjęcia i informacje o przedstawieniu w zakładce Aktualności na stronie głównej.

Pasowanie na przedszkolaka

Oto kilka zdjęć z naszego pierwszego występu. Więcej informacji i zdjęć w zakładce Aktualności i Galeria Główna.

Spacer

Pierwszy jesienny spacer słoneczek.

Robimy sok

Słoneczka uwielbiają witaminy, a własnoręcznie zrobiony sok to dopiero coś. Z pomocą pani Danki, dzieci miały okazję zobaczyć jak powstaje sok i ocenić jego smak. Słoneczka były zachwycone.

Odpoczywajcie słoneczka

Po wyczerpującej zabawie przychodzi czas na sen...

1 Zabawy na placu zabaw

Słoneczka uwielbiają spedzać czas na świeżym powietrzu. Na placu zabaw czują się jak "ryby w wodzie". W piaskownicy tworzą przepiękne babki.

Pierwszy tydzień w przedszkolu cz.1

cz.2