Grupa Słoneczka

Archiwalne wiadomości

Informacje o grupie

Dzielne słoneczka to:

Dziewczynki: Maja, Oliwia, Lenka, Łucja, Natalka, Nadia, Jasmina, Blanka, Zosia, Agatka, Kamilka, Hania.

Chłopcy: Wojtek, Igor, Franek, Tomek, Mikołaj M., Mikołaj, Kuba Cz., Jasiu, Kuba F., Hubert, Fryderyk, Nikodem.

Nasze panie: Kinga i Angelina

Codziennie pomaga nam: pani Magda

Informacje dla Rodziców

Ważne wydarzenia z życia grupy

Urodziny Kubusia

Wszystkiego najlepszego 😃

Dzień Dziecka Piaski-Szczygliczka :)

Szykujemy się na wyjazd ;)

Zabawę czas zacząć ;)

Uroczystość z okazji ,,Dnia Mamy i Taty''

Dzieci z grupy Słoneczka dnia 24 maja świętowały ,,Dzień Mamy i Taty".

Rodzicom i dzieciom tego dnia towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali bogatego programu artystyczego. Po zakończeniu oficjalnej części, wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ;)

Potrójne urodzinki Blanki Jasminy i Mikołaja ;)

Czerwony Kapturek

W środę obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu naszych pań ;)

Więcej w Zakładce AKTUALNOŚCI.

Mydełka

Słoneczka wzięły udział w warsztatach mydlarskich. Oto parę zdjęć z tworzenia mydełek. Już niedługo będziecie Państwo mogli podziwiać powstałe dzieła 😉

Urodziny Igorka

Wszystkiego najlepszego 😃

Wizyta Strażaków ;)

Zajączek

W środę Słoneczka szukały koszyczków z prezentami od Zajączka. Koszyczki się wymieszały ale w końcu znalazły swoich właścicieli.

Witamy wiosnę

„Dzwiewczynka z zapałkami”

19 marca, Słoneczka zostały zaproszone do grupy Gwiazdeczek na przedstawienie teatralne na podstawie baśni Hansa Andersena pt; ,,Dziewczynka z zapałkami". Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy biednej dziewczynki, a na koniec wszyscy dostaliśmy małe co nie co!  Dziękujemy ;)

Wizyta Paleontologa

Śladami dinozaurów :)

Dzień kobiet

8 marca Słoneczka obchodziły Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy wręczyli dziewczynkom tulipany oraz lizaki. Następnie odśpiewali Sto lat i z apetytem zjedli przygotowane babeczki.

Urodziny Fryderyka

5 marca urodziny obchodził Fryderyk. Wszystkiego najlepszego 😃

Konkurs plastyczny

Nikodem Jaśkiewicz reprezentował naszą grupę w konkursie plastycznym na temat Zdrowego odżywiania. Wspólnie z mamą przygotował wspaniałą pracę.

Urodziny Mikołaja K.

Urodziny Franka

Wszystkiego najlepszego ;)

Sprytne rączki mam, więc zabawkę zrobię sam!

Nasze kreatywne prace ;)

Urodziny Oliwki

Zimowa opowieść

W poniedziałek Słoneczka obejrzały spektakl pt.: Zimowa opowieść. Z zaciekawieniem śledziły losy głównych bohaterów: Julki, pieska Azora i Bałwanka.

Balik karnawałowy 1

W karnawale mamy Bale! Oto jak słoneczka bawiły się w tym roku 😃

Balik karnawałowy

Imieniny Agatki

Wszystkiego najlepszego 😉

,,Czerwony Kapturek”

Słoneczka próbowały swoich sił jako aktorzy i wcieliły się w postacie z bajki ,,Czerwonego Kapturka”. Zabawa się bardzo podobała, co widać na załączonych zdjęciach i brawach publiczności ;)

Dzień Babci i Dziadka ;)

Urodziny Natalki

Urodziny Natalki cz.2

Były też tańce;)

Urodziny Majeczki

Urodziny Wojtusia

Gwiazdor w przedszkolu

20 grudnia nasze przedszkole odwiedził gość, na którego z wielką niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki – GWIAZDOR. Każda grupa wystapiłą dzielnie przed naszym gościem, były wspólne tańce, piosenki i oczywiście długo wyczekiwany moment... wręczania prezentów ;)

Spotkanie wigilijne

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. Od samego rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Wspólnie nakrywaliśmy do stołu, słuchaliśmy kolęnd i oczywiście dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie najpiękniejsze życzenia ;)

Mikołaj w przedszkolu

Wyjazd do bajkolandu ,,Bajkowa Kraina” ;)

Dinozaury są wśród nas

Być dinozaurem... Na zakończenie tematu dinozaurów zrobiliśmy zdjęcia, na których dzieci zamieniły się w dinozaury.

Przygody Wróbelka Elemelka - teatrzyk w przedszkolu

Dnia 19 listopada, nasze Słoneczka po raz pierwszy uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt: ,,Przygody Wróbelka Elemelka”. Dzieci były zachwycone, miały również możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami, wszyscy bawili się znakomicie co widać na zamieszczonych zdjęciach ;)

Pasowanie

25 października Słoneczka oficjalnie stały się częścią społeczności Publicznego Przedszkola nr 13 - zostały pasowane na przedszkolaka.

Owocowe szaszłyki 1

Lubimy owoce, a tak pracujemy nad pysznymi szaszłykami.

Owocowe szaszłyki

Owoce i warzywa 1

Poznajemy owoce i warzywa.

Owoce i warzywa

Dzień w przedszkolu

W przedszkolu fajnie się bawimy, mamy kolegów i koleżanki.

Dzień Chłopca :)

Pod koniec września wszyscy chłopcy w naszym przedszkolu obchodzili swoje święto. Dziewczynki z tej okazji zaśpiewały kolegom „sto lat” oraz wręczyły słodkie poczęstunki.

Próbna Ewakuacja

Pierwsze zabawy na placu zabaw 1

Nasze pierwsze zabawy na placu zabaw. Dzielne Słoneczka uśmiechnięte i gotowe do wspólnych zabaw.

Pierwsze zabawy na placu zabaw 2

Pierwsze zabawy na placu zabaw 3